Новини

Захід не зможе наздогнати Росію у виробництві зброї ще рік-два, — міністр оборони Швеції

Шведський уряд планує потроїти виробництво артилерійських боєприпасів протягом наступних кількох років

Росія вирвалася вперед за темпами військового виробництва, порівняно із країнами НАТО. Знадобиться ще рік або два, аби наздогнати агресора, розповів в інтерв’ю Bloomberg Міністр оборони Швеції Пол Йонсон.

«Росія стала на ноги швидше, ніж євроатлантичне співтовариство. Я очікую, що ми наздоженемо, але я думаю, що знадобиться рік або два, поки ми не побачимо повного ефекту», — сказав Йонсон.

Він висловив стурбованість тим, що Росія на короткому відтинку часу може вирватися вперед ще далі і становитиме військову загрозу для всього альянсу. У цьому ключі поставки зброї в Україну є невідкладним завданням, вважає шведський міністр.

За словами Йонсона, шведський уряд планує потроїти виробництво артилерійських боєприпасів протягом наступних кількох років.

«Існує підвищене усвідомлення виклику та підвищене відчуття невідкладності. Однак я очікую, що ефект від масштабування буде більшим у 2025 і 2026 роках», – сказав міністр оборони.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top