Новини

Загибель керівництва МВС: ДБР повідомило про підозру посадовцям ДСНС

Їм інкримінують порушення правил безпеки польотів та експлуатації повітряного транспорту

ГБР повідомило п’ятьом чиновникам ДСНС про підозру в рамках справи про катастрофу вертольота у Броварах

Їм інкримінують порушення правил безпеки польотів та експлуатації повітряного транспорту, а ще одному – службову недбалість, що призвела до тяжких наслідків.

За даними слідства, чиновники залучили до польоту гелікоптер без дозвільних документів, не повідомивши командиру екіпажу про погані погодні умови та не перенесли політ делегації. Вертоліт був змушений рухатися на гранично низькій висоті і пізніше пілот втратив керування над гелікоптером через відсутність необхідних навичок.

Причини трагедії:

  • Під час підготовки до польоту командиру екіпажу не повідомили про метеорологічні дані по всьому маршруту запланованого руху, зокрема, про вкрай несприятливі погодні умови над містом Бровари.
  • Екіпаж не мав відповідних допусків до польотів у складних метеоумовах та необхідних сертифікатів. Проте, жоден з посадовців відповідальних за безпеку польотів, виліт не скасував.
  • Через складні погодні умови гелікоптер змушений був виконувати політ на гранично низькій висоті, яка навіть менша, ніж висота будівель на маршруті руху.
  • Командир екіпажу побачив перешкоду – багатоповерховий будинок та почав здійснювати маневр обльоту, однак різко піднявся вгору, втратив орієнтування в просторі та під час завершення маневру, внаслідок відсутності необхідних навичок, допустив зіткнення із землею.

Гелікоптер, у якому летіло, а потім і загинуло командування МВС, був патрульним і не був призначений для далеких польотів.

У ГБР також показали реконструкцію авіакатастрофи у Броварах та опублікували запис переговорів пілотів перед падінням.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top