Новини

З’явилися знімки аеродрому у Пскові після атаки дронів

В мережі з’явилися нові супутникові знімки аеродрому в РФ, після атаки дронів на військовий аеродром біля Пскова. Фото у соцмережі Х (колишній Twitter) розмістив розслідувач із ніком MT Anderson.

«Зображення зранку 30 серпня показали пошкодження двох Іл-76, але хмари закрили решту. На знімках SAR, зроблених у другій половині дня 30 серпня, було виявлено знищення ще двох літаків. Оптичні зображення від 31 серпня це підтвердили», — написав він.

Нагадаємо, вночі 30 серпня у РФ заявили про масовану атаку українських дронів. В результаті «нальоту» виникла пожежа в аеропорту Пскова, де були розміщені військові літаки Іл-76.

Очільник ГУР Міноборони України Кирило Буданов розповів, що авіабазу в Пскові атакували дрони, які були запущені з території РФ. Під час удару було знищено два транспортні літаки Іл-76, два сильно пошкоджені.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top