Новини

Якщо у нас закінчиться зброя, ми будемо воювати лопатами, — Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба попередив, що «час спливає» для ухвалення Конгресом нової угоди про фінансування для збільшення військової допомоги Україні, при цьому додав, що навіть якщо закінчиться зброя, українці будуть «воювати лопатами». Про це заявив голова МЗС України Дмитро Кулеба в інтерв’ю ABC News.

За його словами, допомога Україні може допомогти уникнути НАТО прямого військового конфлікту з Росією.

«Навіть якщо у нас закінчиться зброя, ми будемо воювати лопатами, тому що на кону для України стоїть існування цієї нації», — зазначив міністр.

Він заявив, що Україна не буде вести переговори з режимом президента РФ Володимира Путіна, доки у неї не виявиться набагато вигідніша позиція на полі бою. При цьому російські війська засвоїли уроки війни, а тому набагато краще пристосовані до бойових дій. Однак міністр анонсував більше поразок для РФ у 2024 році.

Кулеба заявив, що останніми тижнями у Росії є невеликі успіхи біля Авдіївки. Однак вони даються окупантам дуже великою ціною. Він не згоден з думкою, що Росія зараз має перевагу на полі бою.

За словами міністра, Україна намагається показати, що вторгнення Росії шкодить самим росіянам. Путін має пояснити своєму народу, чому все це насправді відбувається.

«Я думаю, що корисно час від часу змушувати їх (жителів Росії — ред.) усвідомлювати, що реальність за межами їхніх телевізорів відрізняється і може бути набагато, набагато гіршою, ніж їхня пропаганда», — сказав він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top