Новини

УВАГА! Знову ФЕЙК!

Одеситам розповідають чергові дурниці із метою посіяти паніку! Слідом за сусідніми областями, в одеських групах Viber та Telegram почала поширюватися недостовірна інформація про нібито можливість зараження води холерою.

Доводимо до споживачів, що підстав для паніки немає. За інформацією головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, в країні не зафіксовано жодного випадку захворювання на холеру. Щодо Одеси, то передумови для виникнення захворювання відсутні, оскільки якісне водопостачання та водовідведення міста забезпечує належне дотримання санітарних умов.

Підрозділи філії Інфоксводоканал забезпечені необхідним запасом реагентів та працюють у штатному режимі з дотриманням усіх технологічних вимог. Водночас європейське обладнання та технологія очищення води, яку застосовує Інфоксводоканал, дозволяє усувати збудників будь-яких кишкових інфекцій — як вірусологічних, так і бактеріологічних.

Крім того, на всіх етапах водопідготовки за більш як 55 показниками цілодобово здійснюється лабораторний контроль. Співробітники підприємства перевіряють не лише річкову воду на вміст бактеріологічних та вірусних забруднювачів, а й питну воду в мережі у різних локаціях міста. Крім Інфоксводоканалу, паралельний лабораторний контроль здійснює і державна санітарна служба. За результатами останніх досліджень вода в Одесі відповідає всім санітарним вимогам до питної води.

Наполегливо просимо одеситів не розповсюджувати фейкову та сумнівну інформацію без попередньої перевірки.

Це можна зробити на нашому сайті, а також:

Також телефонуйте до нашого контакт-центру за безкоштовним номером 0-800-307-505, відповімо охоче на будь-які питання. Працюємо для вас 24/7 з вірою в Україну та перемогу!

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top