Новини

Позачергова сесія Одеської облради – Вадим Шкаровський поки що залишається

Сьогодні відбулася позачергова сесія Одеської обласної ради. Депутати, вперше з початку війни, зібралися у залі засідань, а не онлайн.

Щодо розглянутих питань, представники «Європейської солідарності» дуже хотіли зняти заступника голови Вадима Шкаровського від ОПЗЖ, але вже другу сесію поспіль не можуть зібрати потрібну кількість підписів.

За заявою представників ЄС, «з потрібних 28, на сьогодні лише 19 депутатів Одеської облради поставили свої підписи під проектом рішення про відставку заступника голови зборів Вадима Шкаровського. Ініціативу поки що підтримали у повному складі фракції ЄС та «Батьківщини», і по одному депутату від «Слуги народу» та «За майбутнє».

Крім того, депутати ухвалили рішення про виділення коштів для надання матеріальної допомоги сім’ям, які постраждали від війни: у разі загибелі члена сім’ї – 100 тис. грн; у разі тяжкого поранення (у тому числі з ампутацією) – 50 тис. грн; у разі поранення середньої тяжкості – 20 тис. грн.

Також на сесії прийнято рішення звільнити Генерального директора КНП «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб» Світлану Ізосімову (Єсипенко) та ліквідувати КНП «Одеський обласний шкірно-венерологічний диспансер» шляхом приєднання до КНП «Одеський регіональний клінічний протипухлинний центр».

Насамкінець депутати звернулися до Міносвіти з проханням змінити методики регіонального замовлення в установах профтехосвіти, для збереження набору на бюджетні місця.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top