Новини

Великобританія передасть Україні підводні безпілотники для розмінування

Прес-служба адміністації Великобританії офіційно повідомила про надання Україні 6 підводні безпілотники та навчає український персонал у Британії використовувати їх для очищення берегової лінії від мін.

Десятки українських військовослужбовців протягом наступних місяців навчать використовувати автономні мінно-шуківальні машини Королівського флоту та наших американських партнерів

Легкий автономний транспортний засіб призначений для використання в мілководних прибережних умовах, ефективно працює на глибині до 100 м для виявлення, локалізації та ідентифікації мін за допомогою набору датчиків, щоб ВМС України могли їх знищити.

Тритижневі навчальні курси разом із 6-м флотом ВМС США проводитиме група Королівського військово-морського флоту з водолазної діяльності та використання загрози. Маючи значний досвід використання обладнання, вони проводитимуть навчання на морі, щоб керувати суднами та інтерпретувати дані, які вони надсилають, щоб ідентифікувати макети мін.

Королівський флот також навчає українських моряків керувати кораблями класу Sandown Minehunter.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top