Закон та правосуддя

Валерій Залужний скасував рішення Генштабу про порядок видачі дозволів на виїзд військовозобов’язаним

Рішення, що обмежує пересування військовозобов’язаних у межах України, з метою недопущення подальших маніпуляцій навколо цього питання, документ буде направлено на доопрацювання.

«Оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах військового стану. Наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів», — заявив Головнокомандувач ЗСУ.

За його словами, документ спочатку стосувався виключно внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобов’язань, обмежень прав та свобод громадян України.

Валерій Залужний повідомив, що 6 липня відбулося засідання Ставки Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Під час цього розглядалося питання обмеження пересування для військовозобов’язаних.

«Наголошую, цей документ спочатку стосувався виключно внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобов’язань, обмежень прав та свобод громадян України. Незважаючи на це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії з перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації Збройних сил України та військово-політичного керівництва держави», — наголосив Залужний.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top