Новини

В Угорщині запропонували дати Росії гарантії безпеки та не брати Україну в НАТО в «жодному разі»

В Угорщині зробили чергову скандальну заяву щодо України

В Угорщині зробили чергову скандальну заяву щодо України. Глава канцелярії угорського прем’єр-міністра Ґерґелі Гуляш запропонував не брати Україну в НАТО, а Росії дати гарантії безпеки. Про це повідомляє Hirado.

«Західний світ, який підтримує Україну, має надати гарантії безпеки Росії, але в жодному разі не членство в НАТО українцям», — сказав він.

За словами угорського чиновника, розміщення миротворців та інші подібні рішення у довгостроковій перспективі зможуть забезпечити мир в Україні. Він впевнений, що Україна вже не зможе повернути окуповані Росією території.

Крім того, голова канцелярії угорського прем’єра виступив за переговори між Києвом та Москвою, які, на його думку, можуть бути ефективними лише за участю США. Також він зазначив, що тривалий мир в нашій державі можна забезпечити шляхом розміщення миротворців. Щобільше, на його думку, РФ не становить загрози для Центральної Європи, бо російська «не досягла швидких і разючих результатів» в Україні за останні півтора року.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top