Новини

В Росії тривають протести проти мобілізації

На протестах в Дагестані відомо про 20 затриманих

Акції протесту проти мобілізації в Росії переростають у бійки із силовиками. Поліцейські застосовують спецзасоби, проте росіян це не зупиняє.

У Дагестані у понеділок, 26 вересня, поновилися протести проти мобілізації. Мітинги відбуваються у кількох містах, повідомляють місцеві Telegram-канали.

Так, найбільша кількість людей на протестах сьогодні зібралася у столиці Дагестану — Махачкалі. Кілька сотень людей зібралися у центрі міста, незабаром на центральній площі почалася масова бійка протестувальників із поліцейськими. Відомо про 20 затриманих. Також є відомості, що силовики пустили в дію нервово-паралітичний газ, проте це не зупинило протестувальників.

У місті Хасавюрт на протест теж вийшли близько сотні людей. Там спостерігались сутички між силовиками та мітингувальниками. Поліція намагалась затримати учасників, але вони опирались, навіть лунали постріли.

Також мітинги сьогодні розпочались у місті Нальчик. До протестувальників вийшли місцеві чиновники, однак вони відмовилися відповідати на запитання щодо кількості мобілізованих.

Зазначимо, що після того, як Путін оголосив у РФ часткову мобілізацію у багатьох містах РФ, почалися протести.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top