Новини

В Іванівській громаді на Одещині планують будувати житло для переселенців

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський відвідав Іванівську громаду та зустрілися з її керівником Віктором Лобачем.

Головна тема візиту — будівництво житла для вимушених переселенців, яких на сьогоднішній день у громаді розміщено понад сто осіб.

На зустрічі з головою Іванівської громади також були присутні керівник будівельної компанії «Чорноморськ Строй Груп» Микита Лук’янчук, політик та меценат Михайло Поживанов та голова депутатської фракції «Батьківщина» у Березівській райраді Володимир Сорохманюк.

«Сьогодні на зустрічі з головою громади Віктором Лобачем ми розглянули проекти малоквартирних будинків, які під час війни вже збудовані у Львівській та Київській областях. Кошти на будівництво надають міжнародні партнери, тому зараз працюємо над підготовкою проектної документації для донорів та фондів, оскільки питання житла для переселенців необхідно вирішити у найкоротший термін», – розповів Олег Радковський.

Зазначимо, що майданчик для майбутнього будівництва з підведеними комунікаціями у громаді вже є.

Також політики передали Іванівській лікарні медикаменти від БФ «Рідний берег».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top