Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський відвідав Іванівську громаду та зустрілися з її керівником Віктором Лобачем.
Головна тема візиту — будівництво житла для вимушених переселенців, яких на сьогоднішній день у громаді розміщено понад сто осіб.
На зустрічі з головою Іванівської громади також були присутні керівник будівельної компанії «Чорноморськ Строй Груп» Микита Лук’янчук, політик та меценат Михайло Поживанов та голова депутатської фракції «Батьківщина» у Березівській райраді Володимир Сорохманюк.
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/07/05-1.jpeg)
«Сьогодні на зустрічі з головою громади Віктором Лобачем ми розглянули проекти малоквартирних будинків, які під час війни вже збудовані у Львівській та Київській областях. Кошти на будівництво надають міжнародні партнери, тому зараз працюємо над підготовкою проектної документації для донорів та фондів, оскільки питання житла для переселенців необхідно вирішити у найкоротший термін», – розповів Олег Радковський.
Зазначимо, що майданчик для майбутнього будівництва з підведеними комунікаціями у громаді вже є.
Також політики передали Іванівській лікарні медикаменти від БФ «Рідний берег».
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/07/06-5-1024x580.jpg)
![](https://elitexpert.media/wp-content/uploads/2020/08/ELIT-EXPERT-en_300.png)