Новини

В Ірландії українських біженців розмістили у наметах напередодні Різдва

Ірландія більше не можемо гарантувати проживання

Член палати представників Ірландії Катал Кроу стурбований через умови, в яких переселенці.

«Наразі 88 людей живуть у наметах у Нокалішіні, який є частиною виборчого округу містера Кроу, і є занепокоєння щодо того, наскільки добре вони витримають зимову погоду», — йдеться у повідомленні.

В Ірландії побоюється, що біженці можуть не витримати холодних кліматичних умов, характерних для країни, взимку шторм та сніг є звичними погодними умовами. За словами оглядача, частину українців розмістили у наметах, частину – у приміщеннях шкіл.

За період із 24 лютого до Ірландії прибуло понад 60 тисяч біженців з України і державі важко знайти відповідне житло для багатьох із них. 

Наприкінці минулого року тодішній депутат Лео Варадкар назвав прибуття такої кількості біженців до Ірландії «величезним викликом» і сказав, що держава не може гарантувати їм житло.

«Ми повинні сказати людям, які можуть приїхати сюди з України або приїхати сюди з інших частин світу, шукаючи притулку, що ми досягли того моменту, коли ми більше не можемо гарантувати розміщення для всіх, хто прибуває сюди – і це сумна правда, але це правда». – сказав він.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top