Новини

В інтерв’ю Зеленського телеканалу Rai 1 не йшлося про «патову» ситуацію на фронті, — прес-секретар президента Никифоров

Також він навів оригінальну цитату відповіді Зеленського італійському телеканалу

Прессекретар президента України Володимира Зеленського Сергій Некифоров пояснив слова глави государства про «патову» ситуацію на фронті. Напередодні він дав інтерв’ю італійському телеканалу RAI.

«В інтерв’ю Президента України італійському телеканалу RAI не йшлося про начебто «патову» ситуацію на фронті. Говорячи про підсумки літніх дій, Володимир Зеленський заявив, що їхня морська частина дала позитивний результат: Україна змогла відновити незалежний «зерновий коридор», а от сухопутна частина операцій завершилася стагнацією. Ідеться конкретно про контрнаступальні дії на півдні», — повідомив журналістам прес-секретар президента Сергій Никифоров.

У цьому зв’язку, прес-секретар підкреслив, що це не дає права описувати загалом ситуацію на фронті як «патову». Никифоров наголосив, що Україна продовжить деокупацію своїх територій.

Також він навів оригінальну цитату відповіді Зеленського італійському телеканалу.

«Я б сказав так: морська частина операції дала позитивний ефект – ми витиснули їхні кораблі, Росія втратила багато кораблів, а головне, вона втратила вплив у Чорному морі, і ми вибудували «зерновий коридор», незалежний від Росії. Тому ця частина, прагматична частина операції, яка впливала на економіку, на бюджет України, – ми її провели позитивно. Що стосується сухопутної лінії, ви праві і там стагнація. І це факт, тому що не вистачило дечого. Іноді ти думаєш, що ось ця дата, ось підуть уперед. Я вважаю, що з точки зору кількості відповідної амуніції були затримки. А затримки – це і є прорахунок. Але, чесно кажучи, ми ж не боремося просто з терористичною організацією – ми боремося з терористами, які є однією з найбільших армій у світі», — наголосив Зеленський в інтерв’ю для RAI.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top