Новини

В ГУР відреагували на візит Кім Чен Ина до Путіна

Якщо поставка озброєння буде, то вона не змінить кардинально ситуацію, але може інтенсифікувати допомогу Україні від союзників, заявляють у розвідці.

Звернення до Північної Кореї за військовою допомогою говорить про серйозні проблеми в РФ із забезпеченням війни проти України.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у телеефірі «FreeДом». 

За словами Юсова, на сьогодні відомо, що у Росії є реальні проблеми з сучасним, високоточним і високотехнологічним озброєнням.

«Хоча ми бачимо що вже не тільки з ним. Якщо російський диктатор змушений просити у Північної Кореї снаряди для артилерії та іншу військову допомогу, то мова йде про великі проблеми і на інших напрямках», — зазначив він.

Відповідаючи на питання, як можуть можливі домовленості РФ з Північною Кореєю щодо озброєння позначитися на війні в Україні Юсов сказав:

«Такі запити з боку Росії існують і безумовно будь-яка поставка озброєння для країни-агресора — це погані новини для передової лінії фронту. Але говорити про те, що це кардинально змінить ситуацію на фронті, не можна говорити. Так, безумовно, допоможе окупантам продовжувати оборонні операції. Але з іншого боку, це може також інтенсифікувати допомогу з боку вільного світу і демократичних країн для України. Тому катастрофи з цього робити не варто».

Юсов також зазначив, що Росія зараз критично продовжує бути залежною від поставок «Шахедів» з Ірану, оскільки налагодити власне виробництво безпілотників окупантам не вдається. За його інформацією, Росія отримує 100-120 іранських дронів в рамках однієї партії. 

Юсов також сказав, що з виробництва ракет у росіян певні можливості зберігаються, але темпи і обсяги виробництва ракетного озброєння не дозволяють агресору повернутися до запасів періоду до повномасштабного вторгнення. Більшість з того, що вони виробляють, відразу пускають в бій, по українській мирній інфраструктурі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top