Новини

Уряд Румунії досяг угоди з фермерами, які блокують кордон з Україною

Угода охоплює 13 вимог фермерів

Міністерство сільського господарства Румунії та представники великих сільськогосподарських організацій досягли домовленості щодо низки вимог фермерів, які протестують і блокують кордон з Україною. Про це повідомляє Euractiv.

Міністр сільського господарства Флорін Барбу повідомив, що угода охоплює 13 вимог фермерів. Обговорення будуть продовжені, щоб знайти компроміс щодо невиконаних запитів.

Уряд зобов’язався повністю субсидувати всі сільськогосподарські акцизи до 2026 року і негайно прийняти правила для кредитів, що субсидуються.

Угода, підписана після більш ніж тригодинних переговорів, не означає негайного припинення протесту, оскільки майбутні переговори з перевізниками, які триватимуть до четверга, можуть вплинути на їхню тривалість, заявив Маріус Міку, один із представників фермерів на переговорах.

Міку додав, що для уряду важливо до 31 січня надати відступ від обов’язкових правил сівозміни та встановити поріг у 4% парових земель у кожному господарстві.

Крім того, уряд ухвалив запити щодо відшкодування збитків, спричинених імпортом з України. Заходи включають чітке маркування зернових та інших товарів, а також електронний моніторинг пломб за допомогою GPS в порту Констанца.

Барбу заперечує, що Румунія вимагає введення податків на імпорт зерна з України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top