Новини

Українські пілоти вже навчаються на тренажерах F-16, — Ігнат

В Україні формуються нові групи пілотів

Наразі в Україні формуються нові групи пілотів, які навчатимуться керувати винищувачами F-16. Ті, що вже сформовані, продовжують вдосконалювати свої навички на тренажерах цієї моделі літака. Про це розповів речник Повітряних сил Юрій Ігнат.

«Нові групи, безумовно, формуються. Тут льотчики виконують домашнє завдання з вивчення (англійської) мови й адаптуються до F-16 за допомогою симуляторів – ви вже бачили», — сказав він. 

За його словами, він не може коментувати процес навчання українських пілотів на F-16 за кордоном, оскільки західні партнери не хочуть публічно озвучувати такого роду інформацію. Водночас Ігнат підтвердив, що українські пілоти за кордоном навчаються.

Речник додав, що льотчики вже відпрацьовують польоти на авіатренажерах, які повністю відтворюють кабіну пілота.

«Тож літають уже і на авіаційних тренажерах – це не симулятор, це вже фактично повноцінний літак: кабіна, яка рухається, яка повністю повторює кабіну F-16. Наступний етап – відповідно, польоти з інструктором уже в справжніх літаках», — наголосив Ігнат.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top