Новини

Українська розвідка прокоментувала аварію на кримській залізниці

Поки що там терористи — спокою там не буде

Представник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Андрій Юсов назвав сход з рейок поїзда у тимчасово окупованому Криму «цілком природним», оскільки дорогами окупанти, ймовірно, перевозили зброю та бронетехніку для війни проти України.

«Тими ж шляхами перевозять, напевно, й інші речі, але зокрема зброю, БК, бронетехніку та всі інші засоби, які використовуються для загарбницької війни проти України, які використовуються, щоб вбивати громадянських мирних українців та українських захисників. Тому цілком природно, що ці шляхи не витримали, втомились і тепер якийсь час не функціонують», — сказав Юсов в ефірі телемарафону.

У розвідці наголосили, що “абсолютно нормально та безпечно інфраструктура запрацює, коли Крим повернеться до українського міжнародно визнаного законодавчого поля”.

«Поки що там терористи — спокою там не буде», — сказав Юсов.

У ГУР зазначили, що Кримський півострів активно використовується окупантами як логістичний хаб та транспортний вузол для перекидання живої сили та техніки на окуповані українські території на півдні.

«Контингент окупантів в українському Криму залишається більш-менш стабільним, без змін», — додав Юсов.

Раніше, місцева влада заявила, що неподалік Бахчисараю у тимчасово окупованому Криму зі шляхів зійшли кілька вагонів поїзда. Після інциденту призупинено рух електропоїздів на перегоні Сімферополь – Севастополь. Т.зв. «Кримська залізниця» стверджує, що вагони вантажного поїзда зійшли з рейок «через втручання сторонніх осіб».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top