Новини

Українцям рекомендують виїхати з країни до зими

Заявив голова ДТЕК Максим Тимченко

Ті українці, які можуть собі це дозволити, мають бути готові покинути країну до зими, — заявив в інтерв’ю BBC голова найбільшої ДТЕК Максим Тимченко.

Раніше в п’ятницю уряд країни заявив, що нещодавні удари російських ракет вивели майже половину енергетичної мережі України. Тимченко попередив, що чергова масована атака може вивести з ладу всю систему. Він сказав, що українцям слід розглянути можливість переїзду, щоб знизити навантаження на енергетичну систему.

«Це не надзвичайна ситуація, коли потрібно негайно евакуюватися, але нам потрібно організувати все так, щоб споживання було максимально ефективним. Якщо ви споживатимете менше, то госпіталі з пораненими солдатами гарантовано отримуватимуть електрику», — сказав він.

Уряд раніше просив українців за кордоном не повертатися додому через брак електроенергії, але не просив людей їхати.

У свою чергу ООН попередила про гуманітарну катастрофу, що насувається в Україні у зв’язку з наближенням зимових холодів.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top