Наука та технології

Україна з початку року наростила виробництво ПТРК «Стугна-П» у 4 рази

Він зазначив, що американські ПТРК Javelin дуже хороші, але українська «Стугна-П» – краща

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишин, в ефірі телемарафону, заявив, що кількість виготовлених протитанкових ракетних комплексів «Стугна-П» у липні 2023 року вчетверо більша, ніж у січні 2023 року.

Він зазначив, що американські ПТРК Javelin дуже хороші, але українська «Стугна-П» – краща.

«Ми в липні виробили в 4 рази більше «Стугни», ніж у січні. І ми рухаємося у збільшенні виробництва далі. Скільки б ми її не виробляли зараз, її буде недостатньо», — заявив Камишин.

За словами Камишина, Україна продовжує нарощувати виробництво різноманітного озброєння.

Він додав, що країні треба нарощувати виробництво українських зразків озброєння, а потім докладати зусиль, щоб вони були представлені на зовнішніх ринках.

Камишин також повідомив, що якщо на початку його призначення в Україні було лише 2 постачальники корпусів мін 82-мм та 120-мм, то зараз їх кількість зросла до 14 та 13 відповідно. Крім цього, зменшується частка держави в ОПК. Після війни Камишин каже, що держава повинна мати лише 20% ОПК, бо приватні компанії швидше розвиваються.

ПТРК «Стугна-П» — це українська розробка державного київського конструкторського бюро «Промінь». Протитанковий комплекс є розробкою другого покоління. Це означає, що оператор комплексу повинен вести керовану ракету лазерного променя до моменту ураження боєприпасу. Максимальна дальність ПТРК – 5 км.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top