Новини

Україна відмовиться від призову після завершення війни – прем’єр Шмигаль

Після війни Україна відмовиться від призову в тому вигляді, як він існував до війни

Після завершення війни Україна відмовиться від стандартного призову до армії, а основною оборони країни стане професійна армія.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на нараді з віцепрем’єр-міністром Михайлом Федоровим, секретарем РНБО Олексієм Даніловим, міністром оборони Олексієм Резніковим, очільником МВС Ігорем Клименком і представниками ЗСУ щодо реформи безпеки та оборони Український щит.

За словами Шмигаля, першочергове завдання – це завершити перехід Сил безпеки та оборони України на стандарти НАТО в усіх аспектах: від техніки та зброї до планування і аналізу.

«Після війни Україна відмовиться від призову в тому вигляді, як він існував до війни. Основою нашої оборони стане професійна армія. Одночасно буде створено два компоненти резерву. Усі військовозобов’язані будуть постійно проходити обов’язкові навчання за певними військовими спеціальностями». — пояснив прем’єр.

Ще один компонент Нової української армії, за словами урядовця, це розвиток ВПК. Він зауважив, що Україна вже активно нарощує виробництво зброї та техніки, запускає нові програми та проекти.

Також глава уряду зазначив, що приватний бізнес має стати повноцінним партнером держави у воєнно-промисловому комплексі. «Буде створена нова система оборонних закупівель, яка включатиме активну взаємодію з міжнародним партнерами та довгострокове бюджетне планування», — пояснив Шмигаль.

Крім того він зауважив, що влада обговорює питання військово-патріотичного виховання та розбудови системи національного спротиву.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top