Новини

«Україна відмовилася від переговорів з Росією, придурки, давно все закінчилося б», — Путін цинічно прокоментував відмову України від переговорів (відео)

Володимир Путін заявив, що Росія начебто була готова до переговорів

Володимир Путін заявив, що Росія начебто була готова до переговорів. Але приїхав Борис Джонсон і переконав Україну не йти на цей крок. По це Путін розповів на зустрічі з головами муніципальних утворень суб’єктів РФ.

«Відмовившись від переговорів, а вони відмовилися від переговорів! Але нагадаю, у Стамбулі про все домовилися, кажу це вам, головам муніципальної влади, всі громадяни мають це знати, але ви напряму з людьми працюєте. Ми ж домовилися про все. Ба більш, керівник переговорної групи з боку України поставив навіть під цим свій підпис. Підпис стоїть, у нас документ он лежить», — сказав Путін.

«Нам лише говорили: треба знак якийсь подати, що Росія дійсно має намір піти на рішення цих питань мирним шляхом, треба війська відвести від Києва, відвели. Через день вони викинули на смітник усі домовленості», — додав він.

Далі Путін почав скаржитися на те, що колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відмовив Україну від домовленостей з Росією: «Ну придурки, ні?! Якби ми пішли на це, вже все давно б закінчилося півтора року тому».

Також Путін зазначив, що «контрнаступ провалено», а ініціатива нібито на боці окупантів. Диктатор наголосив, «якщо продовжуватиметься те саме, що й зараз, українській державності може бути завдано непоправний і дуже серйозний удар«.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top