Новини

Україна отримає від Британії танки та ударні гелікоптери Apache

Apache AH64 E

Видання Mirror, з посиланням на власне джерело в оборонній сфері країни, повідомляє, що Велика Британія у межах нового пакету військової допомоги передасть Україні чотири ударні гелікоптери Apache AH64 E.

Гелікоптери Apache можуть бути озброєні до 16 протитанковими снарядами Hellfire, 70-мм ракетами Hydra та 30-мм ланцюговою гарматою.

Повідомляється, що передача гелікоптерів планується після того, як Україна отримає танки Challenger 2.

Challenger 2

«Apache змінять правила гри. Танки прибудуть першими, і знадобиться деякий час, перш ніж можна буде розгорнути гелікоптери. Інші члени НАТО тепер наслідуватимуть цей приклад. Чотири Apache можуть за лічені секунди знищити цілий полк із 70 танків», — стверджує джерело.

Вказується, що українські пілоти навчатимуться у Британії, а база технічного обслуговування буде створена в сусідній країні, наприклад, у Польщі.

У суботу, 14 січня, британський прем’єр Ріші Сунак і президент України Володимир Зеленський провели телефонну розмову, під час якої голова уряду Великої Британії заявив про плани передати Україні 14 танків Challenger 2 та 30 додаткових артилерійських систем AS-90.

сау AS-90
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top