Новини

Україна активно будує муляжі зброї, щоб дати Росії на фронті хибні цілі, — The Telegraph

Останнім часом попит на муляжі зброї на фронті різко зріс

Україна будує муляжі зброї з підручних матеріалів, щоб дати Росії на фронті хибні цілі. Як пише The Telegraph, останнім часом попит на муляжі зброї на фронті різко зріс, оскільки українські війська стикаються з посиленням російських ударів і скороченням поставок.

Українські добровольці будують моделі ракетних установок і артилерійських знарядь із підручних матеріалів у натуральну величину, щоб обдурити Росію і змусити її витрачати боєприпаси на знищення хибних цілей.

Так, тільки одна з груп за останній рік побудувала понад 200 макетів протитанкових керованих ракетних установок «Стугна» і двох гаубичних артилерійських знарядь Д-20, що були розгорнуті на фронті. На розробку першої імітаційної ракетної установки пішло два місяці, а її вартість склала близько 3000-4000 гривень. Але відтоді виробничий процес було прискорено до кількох днів, а ціну знижено до 1000 гривень.

Також надійшло замовлення на розробку складніших моделей, зокрема макет ракетного комплексу «Патріот». Його розробка обійдеться приблизно у 10 000 доларів. Також українці створюють фальшиві системи «Старлінк», по яких також б’ють росіяни. Фальшиві термінали розміщують поруч зі справжніми, щоб збити з пантелику російську розвідку.

Водночас бійці ЗСУ зазначають, що фальшива зброя навряд чи стане вирішенням проблеми затримок із західною допомогою.

«Основна ідея цих моделей — вимотати противника і побачити його позицію. Нам потрібна справжня зброя, тому що ми можемо виграти війну тільки зі справжньою зброєю».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top