Економіка

Угорщина слідом за Польщею заборонила імпорт українського зерна й сільгосппродукції

zerno

Такі обмеження мають тимчасовий характер

Угорщина слідом за Польщею оголосила про те, що забороняє ввезення в країну українського зерна й олійних культур, а також низки іншої сільськогосподарської продукції. Такі обмеження мають тимчасовий характер – до 30 червня 2023 року.

Про це заявив міністр сільського господарства країни Іштван Надь, повідомляє 24.hu.

«Керівник міністерства пояснив, що продовження нинішніх ринкових процесів завдасть настільки серйозної шкоди сільському господарству Угорщини, що необхідно вжити надзвичайних заходів, щоб їх зупинити. З практикою виробництва, яка більше не дозволена в Європейському Союзі, і, як наслідок, має надзвичайно низьку собівартість виробництва, українське сільське господарство, маючи повні можливості безмитної та вільної торгівлі, почало експортувати на європейський ринок, крім зерна та олійних культур, велику кількість птиці, яєць і меду, що унеможливило можливості продажу для вітчизняних і центральноєвропейських фермерів», — пише видання.

Надь наголосив, що обмеження імпорту до Угорщини має тимчасовий характер і триватиме до 30 червня 2023 року. Цього часу має бути достатньо для вжиття значних та довгострокових заходів з боку ЄС, перегляду повного безмитного характеру українських товарів та дії «коридорів солідарності», за якими ввозять українську агропродукцію.

«Суб’єкти сільського господарства очікують від Європейського Союзу справедливих ринкових умов для європейського сільського господарства», — зауважив угорський урядовець.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top