Новини

У комітеті Ради запропонували бронювати працівників за 20 тисяч гривень військового збору

Не буде бізнесу з його податками – не буде за що утримувати наших захисників

У Комітеті з питань економічного розвитку Верховної ради ініціативною групою напрацьований варіант економічного бронювання від мобілізації. Про це заявив голова комітету Дмитро Наталуха, повідомляє прес-служба парламенту.

За його словами, пропозиції «надають можливість роботодавцю самостійно визначити стратегічно важливих для підтримки життєдіяльності бізнесу робітників, сплатити 20 000 грн в місяць військового збору за кожного з них, й продовжувати працювати та сплачувати податки необхідні для забезпечення Сил оборони та безпеки.».

Не буде бізнесу з його податками – не буде за що утримувати наших захисників.

«Ось така може комусь неприємна, але очевидна правда. Тільки бізнес є головним джерелом податків та економічного розвитку в Україні. Хоче цього хтось, чи ні. Шлях через постанови Уряду – морально та технічно застарів. Стратегічними мають бути не стільки галузі, які визначають чиновники, скільки конкретні працівники, яких визначає роботодавець. Економічне бронювання — це про новий механізм ефективної взаємодії між бізнесом та державою. Та про збереження економіки», — наголосив Дмитро Наталуха.

Економічне бронювання

Раніше голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив, що у Верховній раді розглядається дві моделі економічного бронювання. За його словами, один з них передбачає сплату податку з зарплати 35 тисяч гривень, другий — це квотне бронювання по галузях.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top