Київ

У Києві пройшов експериментальний тренінг з кризових симуляційних навчань

Князева

До програми тренінгу були включені загальні лекції та групові воркшопи

З 27 по 29 жовтня 2023 у Києві відбувся перший експериментальний тренінг з міжсекторальних кризових симуляційних навчань, реалізований командою естонської програми «Стійка Україна» в партнерстві з українською ГО «Школа Медіапатріотів» та за підтримки Посольства Естонії в Києві.

У заході прийняла участь експерт Міжнародного експертного клубу, кандидат соціологічних наук, директор Соціологічного інформаційно-дослідницького центру «Пульс» Олена Князєва

До програми тренінгу були включені загальні лекції та групові воркшопи, спрямовані на поглиблення розуміння концептів «стійкість», «криза», «ризики», «кризовий менеджмент та «комунікація», ознайомлення та підготовку до застосування на практиці симуляційних навчань, а також напрацювання механізмів міжсекторальної взаємодії українського суспільства в громадах Дніпропетровської та Одеської областей.

Протягом трьох насичених днів учасники тренінгу брали участь у різних форматах симуляційних сесій, ділилися на функціональні, секторальні та географічні групи, пробували себе в роль фасилітаторів та сценаристів. Під час воркшопів практичними знаннями та досвідом у сфері кризового менеджменту ділилися експерти з Естонії, які безпосередньо брали участь в реалізації міжнародних кейсів з протидії надзвичайним ситуаціям.
Наразі навчання учасників проєкту переходить на наступний етап — напрацювання практичного досвіду проведення міжсекторальних кризових симуляційних навчань в своїх громадах, який проходитиме за підтримки та в супроводі команди експертів «Стійкої України» наступні місяці.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top