Новини

Трамп викликав Байдена на дебати, — Bloomberg

Після виходу Хейлі з президентських перегонів

Дональд Трамп викликав чинного президента США Джо Байдена на дебати після того, як сам відмовився відвідувати заходи, де були присутні його конкуренти на виборах. Про це пише Bloomberg.

«Для блага нашої країни важливо, щоб ми з Джо Байденом обговорювали питання, які є такими життєво важливими для Америки та американського народу. Тому я закликаю до дебатів будь-коли, будь-те, і будь-кого», — написав Трамп у середу в дописі на своїй платформі соціальних мереж Truth Social.

Бажання у Трампа вести дебати з’явилося через кілька годин після того, як його остання суперниця від Республіканської партії Ніккі Хейлі вибула з президентських перегонів.

Хоча Трамп пропустив п’ять праймеріз зі своїми політичними опонентами. Його опонент, Кріс Крісті, назвав його «куркою» за відсутність на схожих заходах, що стало темою гарячих обговорень. Зараз, з проголошенням відмови Ніккі Гейлі, Трамп вирішив звернутися безпосередньо до Байдена з пропозицією провести дебати будь-де та будь-як.

Позафракційна комісія з президентських дебатів уже оголосила дати трьох дебатів у вересні та жовтні та єдиних дебатів для кандидатів у віце-президенти.

Байден і Трамп двічі дебатували один з одним у 2020 році. Один форум скасували через те, що у Трампа виявили коронавірус.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top