Новини

ТЦК більше не турбуватимуть військовозобов’язаних зайвими повістками, — Міноборони

тцк

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки оптимізують роботу і більше не будуть зайвий раз надсилати повістки громадянам. Про це в ефірі телемарафону повідомила заступниця міністра оборони Катерина Чорногоренко.

За її словами, в Україні після ухвалення відповідного законопроекту запустять електронний кабінет військовозобов’язаного для актуалізації даних.

«Буде наданий період, щоб військовозобов’язаний ці дані актуалізував. І далі вже ТЦК будуть використовувати ці дані у своїй повсякденній роботі», — наголосила вона.

Водночас, за її словами, верифікацію даних в електронному реєстрі «Оберіг» уже проведено, Міноборони перевело паперову інформацію в цифрову.

«Усунули дублі, неактуальну інформацію, яка була в реєстрі. І зараз покращуємо роботу ТЦК, щоб не було додаткових зайвих відправлених повісток, щоб не було нецільового повідомлення військовозобов’язаним прибути до ТЦК. Це повинно працювати як годинник, ТЦК повинен мати верифіковані списки військовозобов’язаних», — додала Чорногоренко.

У грудні уряд подав у Верховну Раду проект закону, яким передбачалося посилення мобілізаційних заходів та «закручування гайок» ухилянтам. Однак згодом через багато суперечливих моментів Кабмін відкликав законопроект з парламенту.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top