Новини

Тайвань переводить війська у підвищену бойову готовність

ВСУ

Усе через навчання Китаю

Тайвань, у відповідь на навчання Китаю, підняв в повітря літаки, а також перевів війська у підвищену бойову готовність. Про це повідомляє Associated Press News.

За словами китайський військових, дводенні навчання навколо Тайваню є покаранням для «сепаратистських сил, які прагнуть незалежності».

Як відзначило Міністерство оборони Тайваню, провокації з боку Пекіну ставлять під загрозу регіональний мир, а також стабільність. Відомство також додало, що острівна держава не шукатиме конфліктів, але й не ухилятиметься від них.

«Цей привід для проведення військових навчань не тільки не сприяє миру і стабільності через Тайванську протоку, але й демонструє його гегемоністську сутність», — додали в Міноборони.

Під час своєї інавгураційної промови президент Тайваню Лай Чінте заявив, що його країна бажає діалогу з Китаєм, аби зберегти нинішній статус й не втягнути союзників у війну.

Ба більше, дії Китаю також засудила опозиційна Націоналістична партія, яку вважають прокитайською.

Ситуація довкола Китаю та Тайваню

Пекін вважає Тайвань «сепаратисткою провінцією» й бажає повернути його до свого складу, стверджуючи про так зване «неминуче возз’єднання». Острівна держава, своєю чергою, заявляє про незалежність.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top