Новини

Суд почав розгляд справи «Краяну» — ВАКС

Труханов

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила, що 10 січня 2024 року у Вищому антикорупційному суді відбулось засідання у так званій справі Одеського «Краяну» за обвинуваченням Одеського міського голови Геннадія Труханова та інших осіб.

САП зазначає, що у судовому засіданні прокурор оголосила короткий виклад обвинувального акту. Наступне засідання, на якому заплановано виступи сторін зі вступними промовами, призначено на 17.01.2024.

Нагадаємо, Одеський міський голова та інші особи обвинувачуються у заволодінні коштами бюджету у сумі понад 92 млн грн внаслідок реалізації схеми придбання у комунальну власність приміщення адміністративного корпусу колишнього заводу «Краян» за вдвічі завищеною ціною.

З жовтня 2018 року ця справа розглядалась в Малиновському районному суді міста Одеса.

4 липня 2019 року Малиновський районний суд міста Одеси оголосив виправдувальний вирок Одеському міському голові та іншим особам.

11 лютого 2021 року Апеляційна палата ВАКС задовольнила апеляційні скарги прокурорів САП щодо скасування виправдувального вироку Малиновського районного суду міста Одеси та скерування справи на новий розгляд до Вищого антикорупційного суду.

21.09.2023 вказану справу було призначено до розгляду. Зауважимо, що підготовче засідання тривало 2,5 роки.

Труханов

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top