Новини

Столтенберг про допомогу Україні: не благодійність, а інвестиції у власну безпеку

Столтенберг додав, що цього тижня відбудеться засідання Ради НАТО-Україна

Військова допомога Україні у війні з Росією не є благодійністю. Це інвестиції у власну безпеку країн Північноатлантичного альянсу. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

«Ми ніколи не можемо вважати мир само собою зрозумілим. Але немає жодної безпосередньої військової загрози жодному союзнику НАТО. НАТО продовжить домагатися того, щоб у Москві не було місця для прорахунків щодо нашої готовності та рішучості захистити всіх союзників», — заявив він.

Столтенберг додав, що цього тижня відбудеться засідання Ради НАТО-Україна та віртуальне засідання Контактної групи з оборони України під керівництвом США.

«Обидві ці зустрічі будуть присвячені нашій підтримці. Ми продовжуємо допомагати Україні наближатися до стандартів НАТО в усьому — від закупівель до логістики. Союзники продовжують здійснювати великі поставки зброї, обладнання та боєприпасів. Ця підтримка приносить реальну користь», — наголосив генсек НАТО.

Він зазначив, що з допомогою союзників «хоробрі українці відвоювали половину території, захопленої Росією, відкрили коридор у Чорному морі та завдають великих втрат російським військам».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top