Економіка

США залишилося близько $1 млрд на заповнення запасів озброєнь, — Білий дім

Можливо США скоро доведеться вибирати між фінансуванням своєї оборони і допомогою союзникам

У Сполучених Штатів залишився приблизно 1 мільярд доларів на власну безпеку, так що можливо США скоро доведеться вибирати між фінансуванням своєї оборони і допомогою союзникам. Про це заявила глава адміністративно-бюджетного управління Білого дому Шаланда Янг в інтерв’ю CBS.

«З точки зору бюджету у нас залишилося близько мільярда доларів на поповнення наших власних запасів. Тож це зводиться до політичного рішення. Чи ризикуємо ми власною готовністю США, оскільки світ став складнішим? Або Конгрес гарантує, що ми зможемо захистити нашу власну національну безпеку, одночасно підтримуючи наших союзників, таких як Україна? Це не повинно бути або-або, Конгрес повинен зробити те, що він робив кілька разів —  фінансувати нашу власну національну безпеку і переконатися, що ми готові підтримати наших союзників», — заявила Янг.

Крім того, вона підкреслила, що більша частина грошей для допомоги Україні залишиться в США, оскільки ці кошти отримає американська оборонно-промислова база на виробництво більшої кількості обладнання, зброї, боєприпасів, що в свою чергу означає збільшення робочих місць в Америці.

Крім того, вона зазначила, що ненадання допомоги Україні також впливає на національну безпеку США.

«Що станеться, якщо Путін пройде маршем по Україні, що буде далі? Країни НАТО, наші сини і дочки ризикують стати частиною більш масштабного конфлікту. І не тільки Путін, інші диктатори спостерігають за тим, що робить Конгрес», — підкреслила Янг.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top