Новини

США працюють над фундаментальним рішенням про допомогу Україні, – Подоляк

Подоляк

Координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що з початку повномасштабного вторгнення Вашингтон надав Україні допомоги на 60 мільярдів доларів. З них 96% вже використано. Радник голови ОПУ Михайло Подоляк розповів 24 Каналу, що це є питання внутрішньої політичної дискусії США. Однак він зазначив, що Джон Кірбі говорить про це для того, щоб актуалізувати тему щодо підтримки України.

«У такий спосіб пан Кірбі показує, що для США важливо продовжити свою роботу щодо підтримки демократії в Україні. Я зараз навіть не про війну кажу. Сполучені Штати хочуть залишатись глобальним лідером. Вони для себе обрали певні напрямки роботи. Зокрема, демократизація низки країн, а саме колишнього Радянського Союзу», – підкреслив радник глави ОПУ.

Наразі США розглядають допомогу Україні та Ізраїлю в рамках єдиного пакета, тому що розуміють послідовність дій. І розуміють, хто є хто в тому, що сьогодні відбувається у світі.

Якщо США допомагають Ізраїлю, а при цьому Росія залишається з такими можливостями впливу, у ситуації, коли Україна не виграє війну, тоді проблема Близького Сходу не буде вирішена, і це стане дуже довгим витратним проєктом.

«Сьогодні США проведуть внутрішню дискусію один раз, потім другий. І найближчими днями вийдуть на фундаментальне рішення щодо допомоги Україні. А саме розблокування всіх видів підтримки України, не тільки військової. Адже є чимало допомоги, яку Сполучені Штати десятиріччями надавали Україні», – наголосив Михайло Подоляк.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top