Новини

США попередили Китай про санкції за допомогу Росії

сша

«Будь-які банки, які сприяють значним трансакціям за постачання товарів військового або подвійного призначення для оборонно-промислового сектора Росії, наражають себе на ризик санкцій США»

США попередили китайські банки та експортні компанії про наслідки за допомогу у зміцненні військового потенціалу Росії. Про це заявила міністр фінансів США Джанет Єллен після завершення чотириденних переговорів у Китаї, передає Bloomberg.

«Я наголосила, що компанії, включаючи ті, що знаходяться в КНР, не повинні надавати матеріальну підтримку війні Росії, і що вони стикатимуться зі значними наслідками, якщо це зроблять», — сказала Єллен.

«Будь-які банки, які сприяють значним трансакціям за постачання товарів військового або подвійного призначення для оборонно-промислового сектора Росії, наражають себе на ризик санкцій США», — додала очільниця Мінфіну США.

Китай вже отримував подібні попередження від США, проте заява Єллен у Пекіні вказує на надзвичайний рівень загрози санкцій, зауважує Bloomberg. Вона пролунала у той же день, коли міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров прибув для переговорів до Пекіна.

Адміністрація Байдена намагається вплинути на компанії по всьому світу, які допомагають Росії обходити санкції, запроваджені у відповідь на вторгнення в Україну у 2022 році. Головною зброєю США проти фінансових установ є здатність Міністерства фінансів закрити їм доступ до доларів, що становить загрозу для міжнародних операцій будь-якого банку.

Нагадаємо, що раніше відразу декілька китайських банків припинили приймати платежі з Росії навіть у юанях, кошти за такими трансакціями повертають російським клієнтам.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top