Новини

Спецслужби Росії проводять кампанію з дискредитації України на Близькому Сході

Розвідка попереджає, що Росія готується до дискредитації України

Держава-агресор використовує напад терористів ХАМАСу на Ізраїль для масштабної провокації проти України, повідомило 9 жовтня Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Російські окупанти передали бойовикам ХАМАСу захоплену під час бойових дій в Україні трофейну зброю, виготовлену в США та ЄС. Розвідка попереджає, що Росія готується до дискредитації України, щоб вплинути на ставлення союзників і надання західної зброї.

«Держава-агресор Росія використовує напад терористів ХАМАСу на державу Ізраїль для масштабної провокації проти України.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує, що російське ҐРУ вже передало терористам ХАМАСу захоплену під час бойових дій в Україні трофейну зброю, виготовлену в США та державах ЄС. Наступним кроком мають стати фейкові звинувачення українських військових у нібито продажу західної зброї для терористів на регулярно основі», — йдеться у повідомленні.».

У ГУР вважають, що за задумом російських окупантів ці фейки мають лягти в основу низки «викривальних публікацій» та «розслідувань» у західних ЗМІ.

У рамках кремлівської дезінформаційної кампанії ці фейки мають лягти в основу низки «викривальних публікацій» та «розслідувань» у західних ЗМІ. Для переконливості російські спецслужби мають намір використати відповідні коментарі зрадника з української прикордонної служби старшого лейтенанта Руслана Сирового , який нещодавно втік до Москви.

«Це чергова провокація ворога націлена на дискредитацію Збройних сил України та повне припинення військової допомоги нашій державі з боку західних партнерів», — звітує ГУР.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top