Новини

Ситуація з електроенергією в Україні станом на 27 грудня — «Укренерго»

Дефіцит потужності дещо скоротився

Станом на вівторок, 27 грудня, дефіцит потужності дещо скоротився завдяки збільшенню обсягів виробництва електростанцій. Однак зростає споживання, зокрема через відновлення енергетичної інфраструктури на деокупованих територіях.

Про це повідомляє національна енергетична компанія «Укренерго».

«Відповідно збільшилась і кількість споживачів, яким хоча б частково відновлено електропостачання, також зростає і обсяг споживання промисловості», — зазначили в компанії.

Це зумовлено підвищенням обсягів виробництва електростанцій. Крім того, після аварійного відновлення знову підключили блок на одній із ТЕС, що постраждала під час однієї з останніх російських ракетних атак.

Наявної потужності недостатньо, до всіх областей доведені ліміти споживання. Їх перевищення призводить до застосування аварійних відключень, щоб збалансувати енергосистему.

У відомстві додали, що незважаючи на це, зазначеної потужності недостатньо для забезпечення потреб усіх споживачів, оскільки також зріс обсяг споживання. Це пов’язано із відновленням енергетичної інфраструктури на деоккупованих територіях.

У компанії нагадують, що перевищення рівня споживання до критичного призведе до аварійних відключень.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top