Новини

Ситуація суттєво загострилася: Сирський розповів, що відбувається на Харківщині

ВСУ

Спроби російських окупантів прорвати нашу оборону зупинено

Противник активно атакують українські підрозділи на декількох напрямках з метою просування вглиб території нашої держави. Про це повідомив Головнокомандувач Олександр Сирський.

«Підрозділи Сил оборони ведуть жорсткі оборонні бої, спроби російських окупантів прорвати нашу оборону зупинено. Працює наша розвідка, артилерія, підрозділи безпілотних систем. Ми знаємо плани ворога і гнучко реагуємо на всі його дії. Для підсилення оборони вживаються всі необхідні заходи та оперативно приймаються рішення, зокрема кадрові», — написав він.

За його даними, цього тижня ситуація на Харківщині суттєво загострилась. Наразі там тривають бої у прикордонних районах вздовж державного кордону з РФ.

«Обстановка складна, але Сили оборони України роблять все, щоб утримати оборонні рубежі та позиції, завдають ворогов ураження», — додав він.

Ситуація на напрямках:

На Куп’янському, Сіверському, Лиманському, Покровському напрямках тривають гарячі бої, ситуація дуже динамічно змінюється. В одних районах противник має частковий успіх, в інших — Сили оборони витісняють противника та покращують своє тактичне положення
На Краматорському напрямку противник не залишає спроб захватити Часів Яр, продовжує наступальні дії східніше міста. Безуспішно намагається відновити втрачене положення в районі Кліщіївки.

«Попри складну ситуацію на фронті проводиться ротація підрозділів для відпочинку військовослужбовців та відновлення боєздатності бригад», — додав Сирський.

Складна ситуація і у сусідній Сумщині. Через постійні обстріли та загрозу вторгнення сотні людей вимушені залишати свій дім та шукати прихистку. Місія МКЧХ допомогла облаштувати місця проживання для 110 родин з прикордонних районів Сумської області.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top