Новини

Розвідка Британії: під Авдіївкою втрати Росії значно виросли

США

Останні шість тижнів, ймовірно, мали найвищі показники втрат серед російських військових за весь час війни проти України. Про це 27 листопада повідомило Міністерство оборони Британії із посиланням на дані розвідки.

Упродовж листопада втрати росіян становлять у середньому 931 особу на добу, свідчать дані Генерального штабу Збройних сил України. Раніше найбільша кількість втрат Росії була зафіксована у березні цього року, у розпал російського штурму Бахмута — у середньому 776 загиблих солдатів на день.

 За оцінкою Міноборони Британії, хоча розвідка не може перевірити методологію підрахунків, враховуючи загальну кількість убитих і поранених російських військових, цифри правдоподібні. 

«Останні шість тижнів, ймовірно, стали одними із найвищих показників втрат росіян за усю війну. Значні втрати переважно спричинені наступом Росії на Авдіївку на Донбасі», — зазначили експерти британської розвідки.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top