Новини

Росіян вибили з Орлівки, «прорахунки» на Авдіївському напрямку виправили: Сирський про фронт

Щоб виправити ситуацію, вже виділені резерви

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, перебуваючи на Донбасі розповів про прорахунки командирів на місцях, що певним чином вплинули на оборону. Водночас, щоб виправити ситуацію, вже виділені резерви.

«Під час роботи в окремих командирів були виявлені певні прорахунки у володінні обстановкою та оцінці противника, що безпосередньо вплинуло на стійкість оборони на окремих напрямках. Мною було вжито всіх заходів для виправлення ситуації на місці, з виділенням додаткового ресурсу боєприпасів і матеріальних засобів, а також необхідних резервів», — йдеться в повідомленні головкому у Facebook.

За його словами, росіяни продовжують активні наступальні дії на багатьох напрямках лінії фронту, зокрема, напружена ситуація на Авдіївському та Запорізькому напрямках. Він вказав, що тут штурмові підрозділи РФ намагаються прорвати оборону наших військ і захопити населені пункти Тоненьке, Орлівка, Семенівка, Бердичі, Красногорівка.

«Тривають жорсткі бої в районах Вербове та Работине, над якими ворог намагається повернути контроль. Свою роботу в районі бойових дій я розпочав з ОТУ Донецьк, у частинах, які тримають оборону на Авдіївському напрямку», — зазначив генерал.

Крім того, Сирський повідомив, що окупанти прорвалися на околиці Орлівки, але їх вибили бійці 3-ї штурмової та 25-ї окремої повітряно-десантної бригад.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top