Новини

Рейн, що обмілів, загрожує Європі економічними проблемами

Рейн — найважливіша водна транспортна артерія Західної Європи, але зміни клімату загрожують зниженням рівня води у цій річці, що негативно позначиться на судноплавстві.

Контрольний рівень ватерлінії в Каубі, на захід від Франкфурта, може опуститися до критичної позначки 40 сантиметрів — баржі змушені пливти на три чверті порожніми.

Річковим судам потрібно близько 1,5 м ватерлінії, щоб відправитися в рейс із повним завантаженням. Однак на існуючому рівні більшість баржів, які перевозять енергоресурси, фактично не можуть перетинати річку.

Рейн – найбільша в Європі водна транспортна магістраль. Щорічно внутрішніми водними шляхами в Німеччині перевозять близько 195 млн тонн вантажів. Здебільшого — по Рейну. На суднах везуть переважно сипучі вантажі, такі як зерно, гравій, пісок, а також вугілля, бензин, мазут, вироби хімічної промисловості, будматеріали та металопродукцію. Рейн пов’язує важливі індустріальні центри Німеччини, Франції та Швейцарії з морськими портами Нідерландів та Бельгії. І щільність руху, і обсяги вантажоперевезень з кожним роком зростають, проте останнім часом серйозною проблемою стає сезонне обмілення річки.

Це призводить до зростання цін на перевезення вантажним та залізничним транспортом, морськими та річковими суднами.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top