Новини

Речник МЗС Олег Ніколенко йде з посади

Водночас, він повідомив, що закінчення одного розділу означає початок нового

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко йде з посади. Про це він повідомив у соціальній мережі Facebook.

«Це був мій останній тиждень на посаді речника міністерства закордонних справ України», — наголосив дипломат.

Він зазначив, що працював на цій посаді 3,5 роки, більша частина з яких припала на найважчу сторінку в історії України.

«Бути речником МЗС України для мене була велика честь та відповідальність. І я вдячний міністру Дмитру Кулебі за високу довіру і можливість весь цей час працювати разом. Дякую своїй команді в пресслужбі, колегам в департаменті. Разом ми вивели комунікації української дипломатії на глобальний рівень. Можемо пишатися, що нині наші підходи задають світові тренди, на них рівняються, вивчають та переймають в різних країнах світу», — додав Ніколенко.

Також він подякував колегам в міністерстві в Києві та за кордоном за злагоджену командну роботу.

«Після російського повномасштабного вторгнення наші дипломати говорили потужним проактивним голосом. Це було надзвичайно важливо як в контексті викриття злочинів Росії, так і залучення міжнародної підтримки для нашої боротьби», — відзначив дипломат.

Водночас, він повідомив, що закінчення одного розділу означає початок нового.

«Розпочинаючи свій новий дипломатичний розділ, і надалі будемо максимально плідно працювати разом на благо інтересів нашої держави», — підкреслив Ніколенко.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top