Новини

Путін – про постачання Україні касетних боєприпасів: «Залишаємо за собою право на дзеркальні дії». Відео

Путін назвав передачу Україні касетних боєприпасів від США «злочином»

Російський президент Володимир Путін назвав передачу Україні касетних боєприпасів від США «злочином».

«Коли використання касетних боєприпасів було названо самою адміністрацією США злочином. Ось, я думаю, до цього і треба так ставитись», — прокоментував Путін американські поставки таких снарядів Україні.

За його словами, касетні боєприпаси США постачає нібито через дефіцит інших снарядів як у США, так і в Європі.

«Нагадаю, що українська армія витрачає за добу бойових дій до 5-6 тисяч, скажімо, снарядів 155 калібру, а США виробляють 15 тисяч на місяць, у них не вистачає і в Європі вже не вистачає. Але не знайшли нічого кращого, як запропонувати використання касетних боєприпасів», — сказав російський президент.

Російський президент Володимир Путін заявив, що російські війська почнуть застосовувати касетні боєприпаси у разі, якщо їх використовуватимуть ЗСУ. Він також зазначив, що Росія нібито не застосовувала ці снаряди на війні в Україні.

«Хочу сказати, що в Росії достатній запас різного роду касетних боєприпасів, різного роду. Досі ми цього не робили, не застосовували, і в нас не було такої необхідності, незважаючи на певну нестачу в певний період часу і в нас також боєприпасів, але ми цього не робили. Але, звичайно, якщо вони застосовуватимуться проти нас — ми залишаємо за собою право на дзеркальні дії», — заявив він.

Нагадаємо, що українські правоохоронці та міжнародні організації неодноразово фіксували застосування оккупантами касетних боєприпасів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top