Новини

Президент України Володимир Зеленський вирушив до США з офіційним візитом

Що відомо на цю годину?

Численні джерела у США повідомляють про візит до Сполучений штатів Америки президента України Володимира Зеленського.

Президент Джо Байден і президент України Володимир Зеленський планують зустрітися в Білому домі в середу, згідно з інформацією двох джерел, які знайомі з планами глав держав, під час візиту до Вашингтона. Також під час візиту запланований виступ на засіданні Конгресу.

Про це пише CNN.

Глава держави, який не залишав Україну від початку повномасштабної війни у лютому 2022 року, розглядав можливість відновлення поїздок у разі нагальної потреби, причому було принципово вирішене, що першим має бути візит саме до США, головного партнера України у постачанні безпекової допомоги, і що він має відбутися у разі, коли Білий дім буде готовий до ухвалення проривного рішення під час такого візиту.

Наразі американські ЗМІ розкривають один з пунктів візиту – візит до Конгресу та виступ у ньому, які запланований на другу половину дня середи, 21 грудня. Спікерка Палати представників Ненсі Пелозі вже звернулася до колег-конгресменів із проханням терміново повернутися до Вашингтона, вона закликала конгресменів прибути на сесію для голосування через особлива важливу ситуацію для демократії.

«Візит українського лідера до Вашингтона став би знаковим моментом за 10 місяців після початку війни Росії в Україні. Зеленський став міжнародним уособленням українського опору вторгненню та провів більшу частину року, просячи підтримки у націй», — йдеться у матеріалі.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top