Новини

Президент Бразилії зустрівся із Зеленським у Нью-Йорку

Глава української держави на полях Генасамблеї ООН у Нью-Йорку вперше провів переговори з президентом Бразилії Лулою да Сілвою і обговорив зусилля з відновлення миру.

По це у четвер, 21 вересня, повідомив український лідер в Telegram.

Зустріч із бразильським президентом у Зеленського назвали важливою, а саму розмову «відвертою і конструктивною».

Після бесіди дипломатам України та Бразилії доручили працювати над відносинами держав та зусиллями щодо відновлення миру.

«Ми мали хорошу розмову про важливість шляхів до побудови миру та постійного підтримання відкритого діалогу між нашими країнами», — написав Лула в X (раніше Twitter).

Зеленський  також зазначив, що представник Бразилії продовжить брати участь у зустрічах щодо мирної формули України для припинення війни Росії.

Раніше президент Бразилії заявляв, що прагне зберегти нейтралітет у війні РФ з Україною. Врешті він засудив вторгнення Росії в Україну.

Лула виступав за створення групи держав для посередництва у припиненні війни між Росією та Україною, але в травні він заявив, що в конфлікті винні як Москва, так і Київ, що розлютило Сполучені Штати та європейські держави, які підтримують український опір російському вторгненню.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top