Новини

Politico: Зеленський став найвпливовішою персоною в Європі

Видання Politico опублікувало рейтинг із 28 найвпливовіших людей у ​​Європі. Президент України Володимир Зеленський посів у ньому перше місце, а ось його російському колегі Володимиру Путіну дістався титул «невдахи року».

«Європа змінюється. Континент переглядає свої стратегічні відносини, серйозно ставиться до оборони, переосмислює політику у сфері торгівлі, приєднання та енергетичної безпеки. У широкому сенсі це — переосмислення того, що означає бути європейцем, і багато в чому завдяки українському коміку, який став Президентом», — йдеться у публікації.

Причина, з якої цього разу все по-іншому, полягає у Володимирі Зеленському — постаті, якій Європа не лише довіряє, а й захоплюється й іде за нею — на відміну від попередніх президентів України

«Тільки подивіться, як європейські лідери біжать до Києва, щоб сфотографуватися з урочистим 44-річним чоловіком у його тепер культовій оливково-зеленій футболці. Стоячи поруч із ним, політики прагнуть бути поміченими».

При цьому Зеленський також зміг переконати решту Європи в тому, що її майбутнє пов’язане з Україною, у що мало хто вірив до повномасштабного вторгнення Росії.

«Його комунікативні навички були ключовими. Його риторика різко описує недоброзичливість російського режиму, проти якого він бореться, розсіюючи більшу частину віри Європи — особливо в Берліні та Парижі — у те, що москва може бути партнером», — пишуть журналісти.

Загалом до рейтингу найвпливовіших людей Європи видання Politico включило 28 осіб, серед яких політики, дипломати, економісти, освітяни і кліматологи. Серед них є прем’єр-міністр Італії Джорджія Мелоні, міністр економіки Німеччини Роберт Хабек, прем’єр Фінляндії Санна Марін та інші. До речі, президент Росії теж здобула свій титул – «невдаха року». Журналісти також підкреслили, що мрія Путіна про «велику Росію» тепер навряд чи здійсниться.

Нагадаємо, нещодавно людиною року Володимира Зеленського оголосили видання Financial Times і TIME.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top