Новини

Подробиці удару по будинку в Одесі та зміни на фронті: головне зі звернення Зеленського

ГУР буданов

Україна не розуміє та не забуде внутрішні політичні ігри чи суперечки в державах-партнерах

Україна не розуміє та не забуде внутрішні політичні ігри чи суперечки в державах-партнерах, в той час коли через російську агресію гинуть українці. Про це повідомив у відеозверненні президент Володимир Зеленський.

Зеленський зазначив, що увесь день в Одесі тривала рятувальна операція на місці влучання російського «шахеда». За його даними зараз ДСНС, поліція та інші служби продовжують працювати, бо є інформація про людей, що досі під завалами.

Президент наголосив, що в таких атаках саме «шахедами» жодного військового сенсу немає і бути не може, адже — це терор, який має на меті виключно знищення життів та залякування людей.

«Світ знає, що можна протиставити терору. Світ має достатньо систем ППО, систем захисту від «шахедів» і ракет. І затягування з постачанням зброї для України, ППО для захисту наших людей призводить, на жаль, до таких втрат, до того, що перелік дітей, чиї життя забирає Росія, постійно зростає», — наголосив глава держави.

Зеленський підкреслив, що Україна не просила нічого більше, ніж треба для того, щоб захистити життя.

«А коли життя втрачаються, а в партнерів просто внутрішні політичні ігри чи суперечки, які обмежують наш захист, це неможливо зрозуміти. З цим неможливо погодитись. І буде неможливо забути — світ памʼятатиме це», — підсумував президент.

Володимир Зеленський повідомив, що щодня отримує доповіді від військових та перебуває в комунікації з партнерами, щоб українські воїни могли отримати саме те, що необхідно. 

«Щодня Головком та командувачі на фронті, саме там, де потрібно. У Головкома – карт-бланш на кадрові зміни в армії, в штабах – будь-які… На початку тижня після повернення генерал-полковника Сирського з фронту я очікую його з детальною доповіддю та конкретними пропозиціями щодо подальших змін і наших дій», — наголосив президент.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top