Новини

Північна Корея закриває свої посольства у всьому світі, — Bloomberg

Лідер Кім Чен Ин розпочинає найбільше скорочення посольств Північної Кореї, ймовірно, роблячи ставку на те, що він може заробити більшу виплату в угодах із зброєю з Кремлем, ніж через місії, підозрювані в надсиланні йому частини своїх передбачуваних злочинів. Про це повідомляє Bloomberg.

Офіційні ЗМІ Північної Кореї повідомили, що в жовтні КНДР закрив свої посольства в Уганді та Анголі.

Пхеньян також планує закрити своє консульство в Гонконзі і більше десятка дипломатичних установ в Африці та інших країнах. До числа запланованих до закриття входить посольство КНДР в Іспанії.

Міністерство об’єднання Південної Кореї вважає, що у Кіма закінчуються кошти на підтримку роботи всіх дипломатичних об’єктів у зв’язку з глобальними санкціями, що виснажують його скарбницю. За даними відомства, наразі Пхеньян має 47 посольств, три консульства і три представництва.

Видання зазначає, що посольства Північної Кореї посідають незвичне місце в дипломатичному світі: США, Велика Британія та інші країни звинувачують багато хто з них у розробці незаконних фінансових схем для фінансування своєї діяльності, закупівлі предметів розкоші для керівників у Пхеньяні та відправки назад грошових коштів, отриманих нечесним шляхом.

Північна Корея регулярно заперечує будь-які звинувачення США та їхніх партнерів у неправомірних діях.

Закриття відбулося через те, що Північна Корея, схоже, активізувала прибутковий бізнес із надсилання боєприпасів до Росії для допомоги в її нападі на Україну.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top