Новини

Пів мільярда на будівництво музею Голодомору: Зеленський наклав вето на ухвалений Радою закон

Президент Володимир Зеленський наклав вето на прийнятий Верховною Радою закон, згідно з яким мали виділити додаткові приблизно 574 мільйони на завершення будівництва Національного музею Голодомору-геноциду. Про це відомо з даних на сайті парламенту.

У картці законопроєкту зазначено, що 14 липня закон направили на підпис президенту, і 27 липня його було повернуто «з пропозиціями» Зеленського. Того ж дня закон передали на розгляд керівництву.

Водночас у супровідних документах до законопроєкту відсутні пропозиції президента.

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада підтримала виділення додаткових 573,9 млн грн на завершення будівництва Національного музею Голодомору-геноциду.

Національний музей будують ще з 2008 року, і виділення додаткових понад 570 мільйонів гривень викликало обурення у частини українців, багато хто закликав владу вкладати кошти лише в перемогу й життєво необхідні сфери, відновлення пошкодженої інфраструктури, медицину й освіту – але не в музеї, пам’ятники, пішохідні мости й перекладання бруківки, без яких можна обійтися, поки триває війна.

Нардепи пояснили, що гроші були надані партнерами й можуть бути використані тільки для цивільних потреб.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top