Новини

Після оновлення даних в «Резерв+» людину все одно можуть примусово доставити до ТЦК — заступниця МО Черногоренко

Катерина Черногоренко

У Міноборони пояснили, коли після оновлення даних в «Резерв+» людину все одно можуть примусово доставити до Територіального центру комплектування. Про це розповіла заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону.

Вона звернула уваги на окремі два «кейси», що стосуються оновлення даних військовозобов’язаних. 

«Застосунок Резерв+ реалізує можливість оновити свої дані по нашому мобілізаційному закону. Це пошта, це телефон, це фактичне місце проживання. Щодо загального військового обліку, оновлення даних людини, оновлення її військово-облікової спеціальності і так далі, ми зараз робимо все, щоб реалізувати функціонал, щоб можна було оновити й інші дані, які є по людині в ТЦК та СП, онлайн, не роблячи фізичного візиту до ТЦК та СП», — сказала вона. 

Тому, за її поясненням, поки цього функціоналу нема, не виключені випадки, що представники ТЦК можуть відвести людину на оновлення даних, при тому що вона актуалізувала інформацію у застосувнку Резерв+.  

За словами Черногоренко, функціонал буде реалізовано вже в червні і після цього можна буде через звернення в Резерв+ оновити всі інші дані. 

«Потрібно розуміти, які підстави для такого примусового оновлення даних. Тому треба розбиратися в кожному такому конкретному випадку. Я можу сказати лише одне, що Резерв+ надає можливість закрити своє зобов’язання або здійснити своє зобов’язання по оновленню протягом 60 днів тільки частини даних», — підкреслила заступниця міністра. 

Вона нагадала, що є інше зобов’язання — щодо звичайного класичного військового обліку по людині, по даних що знаходяться у ТЦК та СП.

«По цим кейсам треба окремо розбиратися з кожним. Я думаю, як тільки в нас буде реалізована можливість виправити або уточнити дані, актуалізувати всі дані через Резерв+, то таких ситуацій не буде взагалі», — додала Черногоренко.

Вона нагадала також, що 18 червня запускають у застосунку QR-код, що дасть можливість завантажити кожному свій електронний військово-обліковий документ,  який будуть зобов’язані приймати всі посадові особи, всі органи нашої країни. 

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top