Новини

Під час контрнаступу ЗСУ перестали використовувати тактику США — NYT

Сили оборони України наразі змінили тактику ведення війни, зосередившись на тому, щоб виснажити російські сили за допомогою артилерії та ракет великої дальності. Про це пише The New York Times 2 серпня, посилаючись на дані офіційних осіб США та аналітиків.

Видання повідомляє, що у Білому домі розраховували на те, що дев’ять бригад чисельністю близько 36 тисяч осіб під час контрнаступу продемонструють, що «американський спосіб ведення війни перевершує російський». Зокрема, йдеться про децентралізацію управління різними військовими підрозділами у бою.

«Сам контрнаступ не провалився, він затягнеться на кілька місяців до осені», — сказав старший науковий співробітник Фонду Карнегі за міжнародний світ Майкл Кофман, який нещодавно побував на передовій.

Повідомляється, що американці наголошували на вмінні старших солдатів швидко приймати рішення на полі бою і застосовувати загальновійськову тактику — синхронізовані атаки піхоти, танків і артилерії.

Як зазначають журналісти, більша частина навчань включала навчання українських військовослужбовців тому, як переходити в наступ, а не залишатися в обороні. При цьому українські військові під час контрнаступу натрапили на укріплену оборону ЗС РФ та мінні поля.

Журналісти пишуть, що поки що сподівання НАТО на швидке звільнення територій не виправдалися. Союзники України також побоюються, що ЗСУ використовують велику кількість снарядів для артилерії. Проте у разі прориву ліній оборони росіян українські військові ще можуть застосувати тактику США та НАТО.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top